Fashion & trendy


Добредојдовте на форумот
 
HomePortalБарајРегистрирајте сеВлез

Share
 

 Оф топик

Go down 
АвторПорака
Cece
Admin
Admin
Cece

Број на мислења : 106
Join date : 2009-08-23

Оф топик Empty
ПишувањеПредмет: Оф топик   Оф топик EmptyНед Aвг 23, 2009 10:21 am

Овде можеме да зборуваме за се
Вратете се на почетокот Go down
http://fashion-trendy.macedonianforum.net
Gossip girl

Gossip girl

Број на мислења : 12
Join date : 2010-01-24
Age : 25

Оф топик Empty
ПишувањеПредмет: Re: Оф топик   Оф топик EmptyНед Јан 24, 2010 12:30 pm

па...нема некоја тема,али ајде јас ке започнам...има снег кај вас? Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Maje

Maje

Број на мислења : 46
Join date : 2010-01-24

Оф топик Empty
ПишувањеПредмет: Re: Оф топик   Оф топик EmptyПон Јан 25, 2010 9:37 am

Кај нас во Неготино заврна снег во саботата и има уште малку останато
Вратете се на почетокот Go down
Cece
Admin
Admin
Cece

Број на мислења : 106
Join date : 2009-08-23

Оф топик Empty
ПишувањеПредмет: Re: Оф топик   Оф топик EmptyСаб Јан 30, 2010 11:23 am

Да,и сега само е ладно а снег малце

_________________
Оф топик 30usrck
Вратете се на почетокот Go down
http://fashion-trendy.macedonianforum.net
*Maya

*Maya

Број на мислења : 36
Join date : 2010-01-30
Age : 100
Местолокација : somewhere over the rainbow

Оф топик Empty
ПишувањеПредмет: Re: Оф топик   Оф топик EmptyСаб Јан 30, 2010 4:46 pm

И кај нас многу малце...скоро се се истопи
Вратете се на почетокот Go down
Maje

Maje

Број на мислења : 46
Join date : 2010-01-24

Оф топик Empty
ПишувањеПредмет: Re: Оф топик   Оф топик EmptyНед Јан 31, 2010 5:22 am

Кај нас нема веќе снег се растопи......многу ми е жал
Вратете се на почетокот Go down
Cece
Admin
Admin
Cece

Број на мислења : 106
Join date : 2009-08-23

Оф топик Empty
ПишувањеПредмет: Re: Оф топик   Оф топик EmptyНед Јан 31, 2010 8:02 am

Да се стопи и времето е топло

_________________
Оф топик 30usrck
Вратете се на почетокот Go down
http://fashion-trendy.macedonianforum.net
Tei4

Tei4

Број на мислења : 26
Join date : 2010-01-30

Оф топик Empty
ПишувањеПредмет: Re: Оф топик   Оф топик EmptyПон Фед 01, 2010 5:51 am

Pa ovde vo skopje imase mnogu ali sea se stopi deka vrnese dozd denes... Оф топик Icon_biggrin
Вратете се на почетокот Go down
Cece
Admin
Admin
Cece

Број на мислења : 106
Join date : 2009-08-23

Оф топик Empty
ПишувањеПредмет: Re: Оф топик   Оф топик EmptyСре Фед 03, 2010 9:41 am

Денеска кај нас ко пролет исто Оф топик Icon_smile топло беше а и пријатно за прошетка и се изнашетаме

_________________
Оф топик 30usrck
Вратете се на почетокот Go down
http://fashion-trendy.macedonianforum.net
Sponsored content
Оф топик Empty
ПишувањеПредмет: Re: Оф топик   Оф топик Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
Оф топик
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Fashion & trendy :: Шарена страница :: Оф топик-
Отиди до: