Fashion & trendy


Добредојдовте на форумот
 
HomePortalБарајРегистрирајте сеВлез

Share
 

 Пријава за продавница

Go down 
АвторПорака
Cece
Admin
Admin
Cece

Број на мислења : 106
Join date : 2009-08-23

Пријава за продавница Empty
ПишувањеПредмет: Пријава за продавница   Пријава за продавница EmptyНед Јан 24, 2010 12:38 pm

Доколку сакате да си отворите продавница,тоа можете да го направите овде...
Ник:
За што е продавницата:
Се пријавувам

_________________
Пријава за продавница 30usrck
Вратете се на почетокот Go down
http://fashion-trendy.macedonianforum.net
*Maya

*Maya

Број на мислења : 36
Join date : 2010-01-30
Age : 100
Местолокација : somewhere over the rainbow

Пријава за продавница Empty
ПишувањеПредмет: Re: Пријава за продавница   Пријава за продавница EmptyСаб Јан 30, 2010 4:44 pm

Се пријавувам
Продавница : Парфимерија Пријава за продавница Icon_rabbit
Вратете се на почетокот Go down
Cece
Admin
Admin
Cece

Број на мислења : 106
Join date : 2009-08-23

Пријава за продавница Empty
ПишувањеПредмет: Re: Пријава за продавница   Пријава за продавница EmptyНед Јан 31, 2010 7:58 am

Пријавена си и можеш да си отвориш продавница

_________________
Пријава за продавница 30usrck
Вратете се на почетокот Go down
http://fashion-trendy.macedonianforum.net
*Maya

*Maya

Број на мислења : 36
Join date : 2010-01-30
Age : 100
Местолокација : somewhere over the rainbow

Пријава за продавница Empty
ПишувањеПредмет: Re: Пријава за продавница   Пријава за продавница EmptyНед Јан 31, 2010 11:57 am

А во продавницата вие ке порачувате?
Вратете се на почетокот Go down
Cece
Admin
Admin
Cece

Број на мислења : 106
Join date : 2009-08-23

Пријава за продавница Empty
ПишувањеПредмет: Re: Пријава за продавница   Пријава за продавница EmptyНед Јан 31, 2010 3:28 pm

Да

_________________
Пријава за продавница 30usrck
Вратете се на почетокот Go down
http://fashion-trendy.macedonianforum.net
Maje

Maje

Број на мислења : 46
Join date : 2010-01-24

Пријава за продавница Empty
ПишувањеПредмет: Re: Пријава за продавница   Пријава за продавница EmptyЧет Фед 04, 2010 5:38 am

Ник:Maje
За што е продавницата:За алишта
Се пријавувам!!!!!
Вратете се на почетокот Go down
Cece
Admin
Admin
Cece

Број на мислења : 106
Join date : 2009-08-23

Пријава за продавница Empty
ПишувањеПредмет: Re: Пријава за продавница   Пријава за продавница EmptyЧет Фед 04, 2010 5:41 am

Пријавена си!

_________________
Пријава за продавница 30usrck
Вратете се на почетокот Go down
http://fashion-trendy.macedonianforum.net
Sponsored content
Пријава за продавница Empty
ПишувањеПредмет: Re: Пријава за продавница   Пријава за продавница Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
Пријава за продавница
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Fashion & trendy :: Пријава-
Отиди до: