Fashion & trendy
Fashion & trendy
Fashion & trendy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Добредојдовте на форумот
 
HomePortalLatest imagesБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Каква сакате да имате?

Go down 
5 posters
АвторПорака
Cece
Admin
Admin
Cece


Број на мислења : 106
Join date : 2009-08-23

Каква сакате да имате? Empty
ПишувањеПредмет: Каква сакате да имате?   Каква сакате да имате? EmptyНед Aвг 23, 2009 9:24 am

Каква сакате да ви биде вашата коса?Права или виткана?
Вратете се на почетокот Go down
https://fashion-trendy.macedonianforum.net
Elen4e

Elen4e


Број на мислења : 18
Join date : 2009-08-23
Age : 26
Местолокација : Lejos con Euge....

Каква сакате да имате? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Каква сакате да имате?   Каква сакате да имате? EmptyНед Aвг 23, 2009 4:53 pm

Сака да ми бидет виткана,ама не многу...
Вратете се на почетокот Go down
http://www.luisana-lopilatomk.forumakers.com
Cece
Admin
Admin
Cece


Број на мислења : 106
Join date : 2009-08-23

Каква сакате да имате? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Каква сакате да имате?   Каква сакате да имате? EmptyНед Aвг 23, 2009 5:04 pm

јас сакам да имам виткана така ама исто како Елен4е не многу а и права сакам каква то и имам
Вратете се на почетокот Go down
https://fashion-trendy.macedonianforum.net
Bube♥

Bube♥


Број на мислења : 11
Join date : 2010-01-24

Каква сакате да имате? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Каква сакате да имате?   Каква сакате да имате? EmptyНед Јан 24, 2010 11:44 am

Па каква шо ми е.Права со средна големина и кафена Smile
Вратете се на почетокот Go down
Maje

Maje


Број на мислења : 46
Join date : 2010-01-24

Каква сакате да имате? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Каква сакате да имате?   Каква сакате да имате? EmptyНед Јан 24, 2010 2:07 pm

Каква што ми е сега но многу сакам да ми биде со шишки
Вратете се на почетокот Go down
Cece
Admin
Admin
Cece


Број на мислења : 106
Join date : 2009-08-23

Каква сакате да имате? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Каква сакате да имате?   Каква сакате да имате? EmptyСаб Јан 30, 2010 11:25 am

Па Маје зш не се пострижиш бе па ке ги пеглаш,али треба секогаш да ги пеглаш...
инаку јас имам права со шишки и не сакам да имам друга,си ја сакам мојата,на некои моменти сакам и малце витканка али најмногу мојата
Вратете се на почетокот Go down
https://fashion-trendy.macedonianforum.net
Tei4

Tei4


Број на мислења : 26
Join date : 2010-01-30

Каква сакате да имате? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Каква сакате да имате?   Каква сакате да имате? EmptyСаб Јан 30, 2010 2:44 pm

Ja imam siski i kratka kosa slicna kako spanskata akterka Eugenia suarez i postojano gi peglam.
Вратете се на почетокот Go down
Maje

Maje


Број на мислења : 46
Join date : 2010-01-24

Каква сакате да имате? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Каква сакате да имате?   Каква сакате да имате? EmptyЧет Фед 04, 2010 5:09 am

Вчера се пострижив со шишки мислам дека убаво ми стое
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content

Каква сакате да имате? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Каква сакате да имате?   Каква сакате да имате? Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
Каква сакате да имате?
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1
 Similar topics
-
» Каква боја на коса имате?
» Кој предмет најмногу го сакате?
» Најчесто каква боја ги лакирате?

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Fashion & trendy :: Коса-
Отиди до: